НОВОСТИ

З п'яти працюючих безробітних суд стягнув понад 10 тис. грн

9 февраля 2010 15:50 | Новости

З початку 2010 року Вінницьким окружним адміністративним судом розглянуто 5 справ щодо стягнення допомоги по безробіттю, виплачених громадянам, які надавали неправдиві відомості щодо свого працевлаштування. Загальна сума нарахованої їм допомоги склала близько 10 тисяч гривень, пише "20 хвилин".

- Окремі безробітні, сподіваючись на безкарність, під час отримання допомоги по безробіттю знайшли додатковий заробіток. Ці факти були виявлені інспекцією районних центрів зайнятості при перевірці підприємств, установ, організацій. Оскільки ці громадяни не повернули кошти добровільно, незаконно отриману допомогу буде стягнуто з них за рішенням суду, - розповіли у прес-службі ВОАС.

У суді додатково роз’яснили,  що у державній службі зайнятості можуть бути зареєстровані  тільки незайняті громадяни України.

- Особи, які працюють як за трудовим договором, так і за цивільно-правовим договором, відносяться до категорії зайнятого населення. Приховати факт працевлаштування неможливо, оскільки між Державним центром зайнятості, Пенсійним фондом України і Державною податковою адміністрацією України проводиться обмін даними (звірка). При цьому немає значення, на яких умовах особа була оформлена на роботу. Достатньо факту працевлаштування. У таких випадках сума незаконно виплаченої допомоги по безробіттю підлягає поверненню до Фонду особою, що не повідомила центр зайнятості про факт свого працевлаштування, - підкреслено у повідомленні адмінсуду.

Працівники суду також нагадали, що стягнення коштів може проводитися шляхом арешту рахунків, реалізації рухомого або нерухомого майна. У випадку, якщо боржник володіє майном спільно з іншими особами, стягнення поширюється на його частину.

Новости RSS   Просмотров(293)   Комментариев(0)   Оставить комментарий
Врач требовала с матери ребенка-инвалида взятку за соцвыплаты
Врач требовала с матери ребенка-инвалида взятку за соцвыплаты 9 февраля 2010

Винницкие правоохранители задержали за взяточничество сотрудницу детского медучреждения

Просмотров (354)
Очередная берлога-свалка в Виннице
Очередная берлога-свалка в Виннице 9 февраля 2010

Ею оказалась квартира в пятиэтажке. Все комнаты в ней от пола до потолка утрамбованы мусором.

Просмотров (967)
Розбійники познущалися з дачника
Розбійники познущалися з дачника 9 февраля 2010

черепно-мозковою травмою, струсом, переламаним носом та численними гематомами від побоїв госпіталізували 32-річного вінничанина.

Просмотров (812)
Вернутся к разделу: Винницкие новости

Имя:

e-mail:

Подписаться на получение уведомлений о новых отзывах:

Комментарий:

Обновить код

Код подтверждения:

(Ваш отзыв появится после проверки редактора)