НОВОСТИ

Бандероль з наркотиками до вінницького зека не дійшла

9 февраля 2010 14:46 | Новости

На вигляд - непомітно. Але підводить запах. Листя канабісу розмішали із зеленим чаєм. Всього в упаковці було 70 грамів підозрілої суміші. Експертиза підтвердила – прислали у тюрму наркотики, пише "20 хвилин".

- Якби не ретельна перевірка у колонії, канабіс дійшов би до адресата, - каже полковник міліції Юрій Дубецький. – Ми отримали тільки адресу, з якої відправлялися наркотики, і нерозкритий злочин.

Але співробітники Староміського райвідділу міліції, який очолює Юрій Дубецький, вже знайшли відправника кримінальної бандеролі і арештували його.   

Посилку відправляли з Чернігівської області, тому вінницьких оперативників відкомандирували туди. Знайшовся свідок, встановили відправника і доправили його у Вінницю. Тут порушили кримінальну справу про незаконний збут наркотичних речовин, що карається позбавленням волі на строк до 10 років.

У міліції кажуть, адресована бандероль була засудженому, що зараз відбуває покарання у колонії №86 за наркотики. Він від посилки відмовляється. Мовляв, не моє, нічого не знаю. Втім, співробітники колонії вилучили у нього мобільний телефон. Завдяки цьому вдалося прослідкувати зв’язок його, як замовника, з відправниками.

- Операція пройшла успішно, - каже Юрій Дубецький. – Людину, яка займалася збутом наркотиків, затримали і доставили до нас у порядку статті 115 Кримінально-процесуального кодексу. Зараз вона знаходиться в ізоляторі тимчасового утримання.   

Це - мешканець Чернігівщини. Ще один молодий чоловік проходить по справі як свідок. Обоє, як встановило розслідування, відбували покарання у Вінницькій колонії і були у одному загоні разом з адресатом. Відтоді підтримували зв’язок. 

- Злочин довівся, коли зістикували обидві сторони, - пояснює Юрій Дубецький. - Співробітники колонії провели оперативну комбінацію і знайшли мобільний у засудженого. А наші встановили, що вони розмовляли і домовлялися. Завдяки співпраці структур та проведеній спільно роботі, злочин розкрили. 

Крім пакунку з чаєм, у бандеролі були також консерви і інші продукти харчування. Цього року – це перший випадок вилучення наркотичного зілля у закладі закритого типу. Торік теж фіксували передачу наркотиків засудженим, але жодного разу важких наркотиків не знаходили. Як правило, передають наркотичне зілля вперемішку з чаєм.

Довідка

Вінницька виправна колонія №86 – це колонія середнього рівня безпеки. Тут, на Привокзальній, 26, утримуються чоловіки, засуджені до позбавлення волі на певний строк, які раніше відбували покарання у вигляді позбавлення волі.

Новости RSS   Просмотров(340)   Комментариев(0)   Оставить комментарий
З п'яти працюючих безробітних суд стягнув понад 10 тис. грн
З п'яти працюючих безробітних суд стягнув понад 10 тис. грн 9 февраля 2010

Вінницьким окружним адміністративним судом розглянуто 5 справ щодо стягнення допомоги по безробіттю, виплачених громадянам, які надавали неправдиві відомості щодо свого працевлаштування.

Просмотров (294)
Врач требовала с матери ребенка-инвалида взятку за соцвыплаты
Врач требовала с матери ребенка-инвалида взятку за соцвыплаты 9 февраля 2010

Винницкие правоохранители задержали за взяточничество сотрудницу детского медучреждения

Просмотров (355)
Очередная берлога-свалка в Виннице
Очередная берлога-свалка в Виннице 9 февраля 2010

Ею оказалась квартира в пятиэтажке. Все комнаты в ней от пола до потолка утрамбованы мусором.

Просмотров (967)
Вернутся к разделу: Винницкие новости

Имя:

e-mail:

Подписаться на получение уведомлений о новых отзывах:

Комментарий:

Обновить код

Код подтверждения:

(Ваш отзыв появится после проверки редактора)