НОВОСТИ

Вінницька баскетбольна команда привезла додому дві перемоги

12 февраля 2010 14:37 | Новости

Вінницька баскетбольна команда провела дві гри восьмого і дев’ятого лютого. Грали проти білоцерківської команди «Спорт-ліцей БНАУ». Не дивлячись на відсутність вболівальників на грі, наша команда одержала дві перемоги.

Понеділок важкий день і для наших хлопців з «Вінницьких зубрів» це не було винятком. Грати в чужому місті було важко, та ще й ситуацію погіршувала відсутність вболівальників на грі. Але це не завадило нашій команді отримати перемогу, пише 20 хвилин.

- Дуже шкодую, що не вдалося поїхати разом із „Зубрами” в Білу Церкву. Навіть гроші були, але з навчання не відпустили. Все ж таки одинадцятий клас, в університет потрібно цього року вступати. Але на домашні ігри ходжу постійно, потім і перемоги з друзями святкуємо, - розповідає вболівальник „Вінницьких зубрів” Сергій Забродський.

- Гра була дуже важкою. Команда противника «Спорт-ліцей БНАУ» має великий досвід гри, хоч склад гравців у них молодий. В перший день грати було важко вдвічі, вболівальників команди противника прийшло в зал багато. Від нас було 12 гравців і я – фактично без підтримки. На щастя, досвід та тренованість нашої команди дали очікувані результати – ми перемогли. В останні три секунди до кінця матчу Микола Здирка закинув м’яч у корзину і приніс нам перемогу – ми обігнали суперника на одне очко, - розповідає головний тренер команди Сергій Білобородов.

Крім вирішального кидка Миколи інші гравці також проявили себе дуже добре. Постійно тиснули на суперника Олег Шевченко та Дмитро Шиманський, закинувши в кільце противника багато м’ячів.

- Наступного дня грати було не легше. Противники змінили тактику і грали набагато обережніше. Але не дивлячись на всі їхні старання, наша команда вже знала їхні слабкі місця. Наші гравці Гліб Глєбов та Олександр Жужа відзначилися найбільше, хоча очки заробляв кожен. Але вони закинули найбільше м’ячів в корзину супротивника. В другій грі ми перегнали суперника на 11 очок, - розповідає Сергій Білобородов.

Зараз команда відпочиває і святкує перемогу, але в найближчі дні гравці поновлять тренування. Команда має провести ще чотири домашні гри. Дві з командою з Білої Церкви „Спорт-ліцей БНАУ” та дві з Київською командою „Скорпіони”. Київська команда дуже сильна і складає серйозну загрозу для нашої команди у вищій лізі.

- Команді було складно грати зі „Спорт-ліцеєм”, а от „Скорпіони” – команда набагато сильніша за них. Тренуватися будемо в посиленому режимі, щоб не програти на власній території. Тим більше, що ця гра буде для нас вирішальною і визначить долю команди, - розказує Сергій.

Не зважаючи на сильні команди, наступні ігри „Вінницькі зубри” будуть проводити вже вдома і підтримати їх прийде багато їхніх прихильників. У спорті підтримка вболівальників відіграє велику роль.

Новости RSS   Просмотров(1269)   Комментариев(0)   Оставить комментарий
"Регіони" звільнили керівника міського осередку
"Регіони" звільнили керівника міського осередку 12 февраля 2010

11 лютого на політзібранні Вінницької обласної організації Партії регіонів звільнили з посади керівника міського осередку Олександра Кравця.

Просмотров (1108)
Звіт: у 2009 році Вінничина допомогла багатодітним сім'ям
Звіт: у 2009 році Вінничина допомогла багатодітним сім'ям 12 февраля 2010

Здобутки у галузі сім’ї та молоді у 2009 році та пріоритети на 2010 рік обговорювались на підсумковому засіданні колегії управління у справах сім’ї та молоді облдержадміністрації.

Просмотров (1044)
Коротке замикання спричинило велику біду
Коротке замикання спричинило велику біду 12 февраля 2010

Коли пожежні приїхали гасити полум’я, розгублена 44-річна власниця стояла у коридорі. Її обличчя, шкіру і одяг вкривала чорна сажа.

Просмотров (808)
Вернутся к разделу: Винницкие новости

Имя:

e-mail:

Подписаться на получение уведомлений о новых отзывах:

Комментарий:

Обновить код

Код подтверждения:

(Ваш отзыв появится после проверки редактора)