НОВОСТИ

Посадовці хлібокомбінату відмивали гроші

15 февраля 2010 11:49 | Новости

Модернізувати виробництво на підприємстві і себе не образити вирішили посадовці хлібокомбінату на Вінниччині, пише "Моя Вінниця".

Чималі суми коштів спрямувати в обхід бюджету до власної кишені самотужки комусь із керівництва навряд чи вдалося б, відтак головний бухгалтер підприємства вступила в злочинну змову з колишнім та нинішнім головами правління комбінату.

Комбінат вирішує закупити нове обладнання на виробництво. Одночасно поводить ще деякі торговельні операції. Усі розрахунки – з рядом фірм на Луганщині, в Черкасах, Києві та Київській області. Втім, модернізації виробництва працівники підприємства навряд чи скоро дочекались би: фірми-партнери як одна мають ознаки фіктивності, тобто зареєстровані лише на папері. Слідство має всі підстави вважати, що й торгові операції були такими ж - безтоварними, що проводилися на папері.

А от власні прибутки від оборудок зловмисники отримали б цілком реальні. Бухгалтер склала завідомо неправдиві бухгалтерські документи, відповідно внесла неправдиві відомості і до податкових декларацій. Шляхом злочинних маніпуляцій посадовці хлібокомбінату таким чином не доплатили бюджету податків на прибуток та на додану вартість майже на 2,5 мільйона гривень. Витратити зароблене не вдасться: податківці порушили проти ділків кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого ч.3 ст. 212 Кримінального кодексу України – ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах, що передбачає позбавлення волі від 5 до 10 років з конфіскацією майна.

Новости RSS   Просмотров(526)   Комментариев(0)   Оставить комментарий
Задержан фальшивый УБОПовец в Винницкой области
Задержан фальшивый УБОПовец в Винницкой области 14 февраля 2010

Работники отдела внутренней безопасности ГУМВД Украины в Винницкой области разоблачили мошенника, который, представившись работником УБОП.

Просмотров (748)
Вінницька баскетбольна команда привезла додому дві перемоги
Вінницька баскетбольна команда привезла додому дві перемоги 12 февраля 2010

Вінницька баскетбольна команда провела дві гри восьмого і дев’ятого лютого. Грали проти білоцерківської команди «Спорт-ліцей БНАУ».

Просмотров (1270)
"Регіони" звільнили керівника міського осередку
"Регіони" звільнили керівника міського осередку 12 февраля 2010

11 лютого на політзібранні Вінницької обласної організації Партії регіонів звільнили з посади керівника міського осередку Олександра Кравця.

Просмотров (1108)
Вернутся к разделу: Винницкие новости

Имя:

e-mail:

Подписаться на получение уведомлений о новых отзывах:

Комментарий:

Обновить код

Код подтверждения:

(Ваш отзыв появится после проверки редактора)