НОВОСТИ

Військові мисливці відстояли генерала

16 февраля 2010 11:49 | Новости

Військово-мисливське господарство «Петрик» стало місцем організації пиятик та демонстрації порнографічних фільмів, тому жителі навколишніх сіл назвали його «Мамині сльози», пише "20 хвилин".

У минулу суботу на звітно-виборній конференції товариства військових мисливців більшість учасників не погодилася із запропонованою новою кандидатурою керівника. Замість прапорщика Валерія Мотайлова, якого пропонувала гарнізонна рада, головою товариства обрали генерала Петра Бралатана.

Не випадково обраний

Генерал-майор Петро Бралатан у свій час служив начальником штабу Військово-Повітряних сил України. Каже, тоді в його підпорядкуванні було двісті тисяч військових. Нині генерал у запасі. Член товариства військових мисливців. Коли минулої суботи йшов на звітно-виборну конференцію товариства, й гадки не мав, що його оберуть керівником організації. На цю посаду члени гарнізонної ради пропонували іншу кандидатуру – прапорщика Валерія Мотайлова. Він упродовж останнього часу виконував обов’язки керівника організації. Прізвище генерала Бралатана внесли у списки претендентів за наполяганням декого з учасників конференції.

- Нам давно слід навести порядок у військово-мисливському господарстві «Петрик», - наголосив один із виступаючих. Вірю в те, що генералу зробити це під силу. Ви загляньте до нього на дачну ділянку. Подивіться, який там порядок. Все це він зробив своїми руками. Вірю, що те саме зможе зробити в господарстві.

- Генерал Бралатан – це людина слова, - зазначив ще один виступаючий. – Не було такого випадку, щоб він сказав і не зробив. Посада, на якій служив, багато про що говорить.

«Гроші беруть за що?»

Частина виступаючих, серед яких і пан Бралатан, відкрито критикували роботу членів гарнізонної ради насамперед у питанні облаштування військово-мисливського господарства «Петрик». За їхніми словами, воно стало вотчиною окремих членів ради. Генерал, зокрема, навів приклад, коли йому, члену товариства з немалим стажем, заборонили проїхати автомобілем через дамбу, що розділяє два ставки. Натомість молодики, які приїжджають на відпочинок, по дамбі їздять, як по Соборній у Вінниці.

Критикували керівників господарства за те, що «здирають» гроші за можливість скупатися навіть з членів товариства, а також з членів їхніх сімей. Щоправда, не з усіх. Сім’ї деяких членів ради, як висловився генерал, мають у Петрику повну свободу. «Я це бачу особисто, бо живу там… Ніяких послуг відпочиваючим не надають, а гроші беруть. За що?»

Парадоксальний факт навів один з учасників конференції. Біля озера закріпили кілька табличок з написом: «Купатися заборонено». «За що ж ви тоді з людей гроші берете?» - запитували окремі учасники конференції. Відповідь була такою ж парадоксальною: «На електропідстанціях теж написано «Не влізай–уб’є», то хіба не лізуть?»

Порно під крилом військових

- Господарство «Петрик» стало місцем організації пиятик, демонстрації порнографічних фільмів, тому матері дітей з навколишніх сіл назвали його «Мамині сльози», - це фрагменти з листа, які зачитав один із виступаючих. За його словами, жителі навколишніх сіл просять припинити продаж спиртного у шатрах, які виставляють улітку, і демонструвати у них фільми.

Натомість керівник військово-мисливського господарства «Петрик» Сергій Сіваченко заявив, що господарство працює добре. А кошти, які беруть з відпочиваючих, дають можливість утримувати і розвивати господарство. Підтримали керівника члени гарнізонної ради, а також окремі виступаючі.

Пан Сіваченко звернув увагу на факт можливого рейдерського захоплення «Петрика». Сказав, що має з цього приводу інформацію з достовірного джерела. Мовляв, на господарство поклали око люди при високих посадах у погонах. На прохання учасників конференції, так і не уточнив, звідки така інформація.

Під час обговорення кандидатури генерала один із виступаючих звернувся до нього з таким проханням. У разі його обрання не звільняти з посади керівника господарства «Петрик». Мовляв, у такому випадку більшість проголосує за кандидатуру генерала. Генерал відповів, що не сприймає будь-яких ультиматумів. Керуватиметься тільки чинним законодавством. А критерієм оцінки кадрів для нього, як і раніше, залишається їхній професіоналізм. На його думку, гарнізонна рада потребує оновлення, причому, суттєвого. Генерал вважає, що нових людей в ній має бути приблизно 80 відсотків.

Довідка

Військово-мисливське господарство «Петрик» на 75 відсотків утримується за рахунок коштів, зібраних з відпочиваючих (за даними керівника господарства Сергія Сіваченка)

Новости RSS   Просмотров(1343)   Комментариев(0)   Оставить комментарий
86-річного діда вбив молотком колишній "зек"
86-річного діда вбив молотком колишній "зек" 16 февраля 2010

У місті Погребищах Вінницької області 10 лютого у своєму будинку було знайдено мертвим із рубаними ранами голови 86-річного пенсіонера.

Просмотров (522)
Винницкие предприниматели потянулись в ассамблею
Винницкие предприниматели потянулись в ассамблею 15 февраля 2010

Причиной объединения послужило недовольство бизнеса действиями властей.

Просмотров (795)
Першу шенгенську візу видали у польському консульстві
Першу шенгенську візу видали у польському консульстві 15 февраля 2010

Віктор Заболотний – перша людина, що отримав візу у Вінницькому польському консульстві.

Просмотров (778)
Вернутся к разделу: Винницкие новости

Имя:

e-mail:

Подписаться на получение уведомлений о новых отзывах:

Комментарий:

Обновить код

Код подтверждения:

(Ваш отзыв появится после проверки редактора)