НОВОСТИ

У Вінниці міліціонери схопили хулігана зі зброєю (ВIДЕО)

18 февраля 2010 14:42 | Новости

По пиво зі зброєю. У Вінниці схопили бешкетника, що в місцевій кав'ярні грався пістолетом. Продавщиця одразу натиснула "тривожну кнопку", пише НТН. Під час затримання молодик погрожував міліціонерам розправою.

З кав'ярні, розташованої у Старій частині Вінниці, на пульт централізованої охорони надійшов сигнал "тривога". За лічені хвилини на місце прибули правоохоронці. Тривожну кнопку натиснула працівниця закладу після того, як у руках одного з відвідувачів побачила пістолета.

Продавщиця:

- Мені сказали, що він зі зброєю. Тут же люди ходять. І я тут. І каса. І відповідальність на мені.

Озброєного відвідувача затримали на вулиці. Пневматичного пістолета вилучили.

Сергій Кривенко, співробітник ДСО:

- Чинив опір. Була застосована сила. Швидко одягнені наручники, чим скрили його дії. І був загружений в службовий автомобіль. При доставці і райвідділ вів себе нахабно. Висловлювався нецензурною бранню в сторону працівників міліції. Погрожував фізичною розправою тим, хто на нього вказав в магазині.

Коли 25-річний молодик трохи вгамувався, пояснив, що він із приятелем після похорону зайшов до кав'ярні пом'янути померлого. А пневматичну зброю придбав улітку в місцевій крамниці. Для самозахисту. Каже, в закладі нікому не погрожував.

Підозрюваний:

- В мене, виходить, дістав гроші із кармана, в мене впало 10 рублів. Я наклонився підняти їх. І в мене, виходить, пістолет випав. Я його підняв, поставив на місце. За штани. Взяв пачку сигарет. Вийшов.

Тепер окрім адміністративної відповідальності за непокору міліції затриманому загрожує кримінальна - за бешкет. Доведеться йому заплатити 136 гривень штрафу. Зброю ж конфіскують.

Новости RSS   Просмотров(543)   Комментариев(0)   Оставить комментарий
Вінницька влада затвердила нові види суспільно корисних робіт
Вінницька влада затвердила нові види суспільно корисних робіт 18 февраля 2010

Протягом останніх років по всій Україні і у Вінниці зокрема використовується такий вид покарання, як безоплатні суспільно корисні роботи.

Просмотров (384)
Вінничанина вбили товариші по пляшці за котлету
Вінничанина вбили товариші по пляшці за котлету 18 февраля 2010

Кублом називають у міліції квартиру, де 12 січня сталося вбивство. Тут двоє товаришів по пляшці забили до смерті третього.

Просмотров (843)
В Виннице хотят описывать имущество за долги за тепло
В Виннице хотят описывать имущество за долги за тепло 18 февраля 2010

Судебные исполнители рассматривают возможность заходить в жилища виннитчан и описывать имущество для взимания долгов за тепло.

Просмотров (412)
Вернутся к разделу: Винницкие новости

Имя:

e-mail:

Подписаться на получение уведомлений о новых отзывах:

Комментарий:

Обновить код

Код подтверждения:

(Ваш отзыв появится после проверки редактора)