НОВОСТИ

Вінницькі городники обирають екзотику

1 декабря 2010 15:53 | Новости

 Все більше вінничан почали цікавитися „екзотичними” овочами для свого городу. Олена Шпак вже 10 років продає насіння на одному із міських ринків, і сама полюбляє різні не звичні рослини. У її ятці не може не привернути увагу метровий овоч, який там висить, дуже схожий на кабачок.

- Це лагенарія, - розповідає жінка. – Насіння колись придбала на ринку „Урожай” у звичайних любителів. Навіть не знала, що воно таке. Посадила – сподобалось. Рослина не примхлива, не потребує особливого догляду, і на вигляд дуже цікава. Тепер завжди її вирощую.
Овоч має запах огірка, на смак – як кабачок. Буває різної форми - довгої, круглої, декоративної - у формі гуся, змії. У посудній лагенарії (вона має круглу форму) вінничанка заварює чай.

- Коли така лагенарія дозріває, я її висушую, вичищаю середину і роблю із овоча посуд, - розповідає жінка. - У ньому заварюю заспокійливий чай – „Мате”, так він має зовсім інший смак. Також у такому „посуді” довгий час зберігається прохолодна вода.
Лагенарію висаджують у теплу землю розсадним способом. А щоб насіння для розсади швидше проросло, його надрізають лезом, так як воно має тверду оболонку. Через 35-40 днів після посадки рослини, вона починає плодоносити - є перші кабачки.
- Кожного дня люди підходять і запитують: „А що це у вас ото висить у кутку ятки ?”, - розповідає Олена Михайлівна. – Люди цікавляться, а як дізнаються, то й собі купують.

Новости RSS   Просмотров(2257)   Комментариев(0)   Оставить комментарий
Винницкий молокозавод путем подделки документов получил в банке кредит на сумму почти 6,5 миллионов гривен
Винницкий молокозавод путем подделки документов получил в банке кредит на сумму почти 6,5 миллионов гривен 15 ноября 2010

Сотрудники Управления государственной службы борьбы с экономическими преступлениями УМВД Украины в Винницкой области разоблачили должностных лиц одного из молокозаводов Винницкой области, которые в 2008 году на основании ложных сведений в банковском учреждении незаконно получили и не вернули кредит в сумме 6 миллионов 400 тысяч гривен.

Просмотров (1464)
В Винницкой области погодные условия повлияли на корма
В Винницкой области погодные условия повлияли на корма 10 сентября 2010

В январе-августе 2010 года производство кормов для сельскохозяйственных животных перерабатывающими предприятиями Винницкой области сократилось на 29,21% или 6,750 тыс. тонн по сравнению с январем-августом 2009 года - до 16,359 тыс. тонн.

Просмотров (1439)
В Виннице к 9 Мая восстановят все мемориалы
В Виннице к 9 Мая восстановят все мемориалы 30 апреля 2010

В Виннице к празднованию 9 Мая реконструируют памятники мемориалы, посвященные Великой Отечественной войне 1941-1945 годов.

Просмотров (1262)
Вернутся к разделу: Винницкие новости

Имя:

e-mail:

Подписаться на получение уведомлений о новых отзывах:

Комментарий:

Обновить код

Код подтверждения:

(Ваш отзыв появится после проверки редактора)