НОВОСТИ

Проїзд у маршрутках по 3 грн., у трамваї – по 1.50 грн.

6 апреля 2011 17:52 | Новости

Перевізники ініціюють подорожчання проїзду У травні проїзд у маршрутках міста може подорожчати на 50 коп. – до 2,50 грн., а вночі коштуватиме 3-4 грн. Із такою пропозицією до міської ради звернулася Вінницька обласна асоціація перевізників.

- За останні три місяці ціна на дизельне пальне зросла на 18%, - каже голова ВОАП Андрій Ковальов. – Оскільки більшість наших автомобілів працюють саме на такому пальному, то не реагувати на такий ріст цін ми не можемо.

Проте, на подорожчання проїзду вплинули не лише ціни на заправках, але й здорожчання обслуговування транспортних засобів, збільшення міні­мальних зарплат. До того ж, Ан­дрій Ковальов зауважив, що підвищення цін на проїзд було передбачуваним ще при встановленні вартості проїзду у маршрутках до 2 грн.

- Під час першого етапу підвищення вартості проїзду в маршрутках ми відкрито говорили, що ціна у  2 грн. - перехідна, а не остаточна, - пояснює Андрій Ковальов.

Голова ВОАП підбадьорює вінничан, що додаткові 50 коп. за проїзд підвищать якість поїздок, бо саме нерентабельність рейсів робить водіїв нервовими, на що, в основному, і скаржаться пасажири. Обнадійливою новиною для мешканців міста є заплановане введення більшої кількості маршрутів у нічний час, адже зараз, за словами Андрія Ковальова, курсує лише один — №35.

- Ми хочемо ввести вночі ще принаймні 3-4 маршрути, які сполучатимуться з залізничним вокзалом і їздитимуть за графіком, - ділиться планами голова ВОАП. - Хоча міська влада і наполягає на тому, аби проїзд уночі коштував 3 грн., ми хочемо, аби це було 4 грн. Адже у нічній час пасажирів не так багато, як удень, проте для тих, яким треба кудись їхати, вигідніше заплатити 4 грн. за маршрутку, ніж 15-25 грн. за таксі.

З пропозицією підвищити ціни на проїзд у громадському транспорті до міської ради звернулось трамвайно-тролейбусне управління. Причини – ті ж: здорожчання складових проїзду. Пропонується, що квиток у трамваї-тролейбусі коштуватиме 1,5 грн., автобусі – 1,70 грн. У мерії обіцяють рахувати кожну копійку пропонованого підвищення, аби не було завищеної ціни на проїзд.

Місто Вінниця

 

Новости RSS   Просмотров(4200)   Комментариев(0)   Оставить комментарий
Житель Винницкой области устроил себе газовую камеру в гараже
Житель Винницкой области устроил себе газовую камеру в гараже 27 апреля 2010

32-летний житель Бара Винницкой области погиб в результате отравления угарным газом от работы двигателя автомобиля в своем гараже.

Просмотров (712)
Вінничани зможуть безкоштовно повправлятися за комп'ютером
Вінничани зможуть безкоштовно повправлятися за комп'ютером 16 апреля 2010

У Вінниці відбулась презентація проекту «Відкритий світ інформаційних технологій» (Information Dissemination and Equal Access, IDEA).

Просмотров (1592)
До уваги мешканців Вінниці
До уваги мешканців Вінниці 9 апреля 2010

До уваги мешканців Вінниці - 11 квітня - Поминальна неділя.

Просмотров (932)
Вернутся к разделу: Винницкие новости

Имя:

e-mail:

Подписаться на получение уведомлений о новых отзывах:

Комментарий:

Обновить код

Код подтверждения:

(Ваш отзыв появится после проверки редактора)