НОВОСТИ

Для вінничан запускають новий потяг до морів

25 августа 2016 12:22 | Новости

З 23 вересня Укрзалізниця запроваджує курсування прямого поїзда з Києва до Ізмаїла

Про це повідомляє офіційний веб-сайт Укрзалізниці.

Для зручних подорожей залізничним транспортом ПАТ «Укрзалізниця» призначено з 23 вересня 2016 року щоденне курсування поїзда № 243/244 сполученням Київ – Ізмаїл. Таким чином з’явилося пряме залізничне сполучення між південною частиною Одеської області та столицею України.

Поїзд відправлятиметься зі станції Київ-Пасажирський о 17:06 та прибуватиме до Ізмаїла наступного ранку о 09:50. Зворотно відправлення з Ізмаїла о 17:06, прибуття до головного столичного вокзалу наступного дня о 09:54.

Скористатися поїздом Київ – Ізмаїл також буде зручно жителям і гостям Вапнярки, Одеси, Білгород-Дністровського, Арцизу, Жмеринки, Вінниці та Козятина.

Пряме залізничне сполучення дозволить майже 200 тисячам жителів Південної Бесарабії (частина Одеської області між Дністровським лиманом і Дунаєм) легко дістатися будь-якого регіону України. Зокрема, станції Одеса-Головна, Жмеринка, Вінниця, Козятин, на яких зупинятиметься поїзд, зручні для пересадки на інші поїзди, які курсують до інших регіонів та за кордон.

Очікується, що запровадження прямого залізничного сполучення Київ – Ізмаїл дасть потужний поштовх розвитку регіону, у тому числі зміцненню економічних зв’язків і реалізації його туристичного потенціалу. Зокрема, відкриється можливість для безпересадкових поїздок зі столиці в курортну Затоку.

Джерело: vindaily.info

Новости RSS   Просмотров(291)   Комментариев(0)   Оставить комментарий
Вінниччина проведе міжнародні змагання з велоспорт
Вінниччина проведе міжнародні змагання з велоспорт 24 мая 2016

Вінниччина гoтується дo міжнарoдних змагань з велoспoрту «Гран-прі Вінниці» - 2016, пoвiдoмляє Депaртaмент iнфoрмaцiйнoї дiяльнoстi тa кoмунiкaцiй з грoмaдськiстю OДA.

Просмотров (303)
У Вiнницi рeконструюють плoщу бiля лiтaкa пo прoспeкту Кoсмoнaвтiв
У Вiнницi рeконструюють плoщу бiля лiтaкa пo прoспeкту Кoсмoнaвтiв 25 марта 2016

Викoнкoмoм вiнницькoї мiськoї рaди 24 бeрeзня булo схвaлeнo рiшeння прo нaдaння дoзвoлу дeпaртaмeнту кaпiтaльнoгo будiвництвa нa прoeктувaння рeкoнструкцiї плoщi бiля лiтaкa пo прoспeкту Кoсмoнaвтiв.

Просмотров (296)
Явка виборців на Вінниччині - проголосували далеко не всі
Явка виборців на Вінниччині - проголосували далеко не всі 26 октября 2015

Середня явка виборців на Вінниччині склала 50,17 %. Про це повідомляє Центральна виборча комісія у своєму звіті.

Просмотров (406)
Вернутся к разделу: Винницкие новости

Имя:

e-mail:

Подписаться на получение уведомлений о новых отзывах:

Комментарий:

Обновить код

Код подтверждения:

(Ваш отзыв появится после проверки редактора)