НОВОСТИ

Пройшов місяць ремонту Київського мосту. Що встигли зробити?

11 апреля 2017 15:51 | Новости

З 11 березня триває реконстуркція Київського мосту

За місяць робітники провели підготовчі роботи — зняли асфальт, перила. А в цьому місяці почнуть міняти перші балки Але через газову трубу, що опинилася «не там, де треба» можуть бути затримки У жовтні цього року реконструкцію мають закінчити, а міст відкрити для проїзду.

З березня почали реконструкцію мосту по вулиці Чорновола. За останні пів сторіччя, міст жодного разу не ремонтували, хоча й треба. За планом на міст хочуть витратити 56,5 мільйонів гривень, а виконавцем робіт є мостобудівельна компанія «МСУ-2». Початок робіт виявився не дуже швидким, як того очікували городяни. Бетонні блоки виставляли кілька днів, щоб обмежити рух по одній половині мосту. За перший тиждень на мосту працювало 2-3 людей. Вінничани стояли в заторах, а в «МСУ-2» запевняли, що на «двадцятьох людей тут роботи ще немає». Окрім того, роботу будівельників зупинили комунікації та газову труба, що пролягають під мостом. — Чому так повільно? Спочатку газовики вирішували як трубу з мосту перенести. Та ще комунікації під пішохідною частиною: там є дроти «Укртелекому», що теж довго вирішували як їх перенести, — пояснював викороб, що представився Ярославом. У квітні людей на будівництві стало більше: зняли перила, асфальт та почали рити котлован, щоб замінити крайню балку. Але, як казали робочі, тут теж будуть затримки.

 — Подивіться, тут же газова труба! А нас питають, чому затримки, чому затримки, — казав з подивом в голосі один з робочих. — За проектом, труба мала бути не під мостом, а далі під тротуаром. Тепер сюди каток не заженешь. Будемо чекати коли ж газовики розберуться. До речі, проблему з переносом дротів досі не вирішили. Як розповідав представник «Укртелекому», що працював на іншому будівництві, зараз виготовляють проект за яким визначать куди саме власні дроти перенесуть з Київського. Отже, коротко, що зробили за місяць перекрили рух, замінили контактну мережу тролейбусів та розставили 70 обмежуючих блоків зняли асфальт по тротуару та проїжджій частині, зрізали відбійники частково перенесли комунікації зняли перила вирили котлован перед мостом з боку вулиці Чорновола, щоб розпочати заміну опорної конструкції Нагадаємо, що до кінця травня будівельники планують замінити крайні балки. Реконструкція, як кажуть у міській владі, має тривати по жовтень 2017 року. А в листопаді вже планують відкрити Київський міст для всього транспорту.

Джерело: vn.20minut.ua

Новости RSS   Просмотров(148)   Комментариев(0)   Оставить комментарий
Зарплаты у строителей растут быстрее, чем у медиков
Зарплаты у строителей растут быстрее, чем у медиков 27 сентября 2011

За год мы стали получать больше на 414 гривен, а вот за последний месяц зарплаты упали

Просмотров (7160)
Киевский Гидропарк отдадут под застройку сыну Януковича, - СМИ
Киевский Гидропарк отдадут под застройку сыну Януковича, - СМИ 19 сентября 2011

Владельцы заведений в «Гидропарке» уверены, что массовый снос развлекательных объектов происходит для того, чтобы «зачистить территорию для сына президента Украины»

Просмотров (1572)
Вернутся к разделу: Винницкие новости

Имя:

e-mail:

Подписаться на получение уведомлений о новых отзывах:

Комментарий:

Обновить код

Код подтверждения:

(Ваш отзыв появится после проверки редактора)