Фірма "Сніжинка"
|
Просмотров: 14

О нас

Єврохімчистка «Сніжинка» у Вінниці розпочала свою діяльність 10 листопада 1996 р., Після купівлі на аукціоні державного комунального підприємства побутового обслуговування «Сніжинка». З початком заснування і в даний час його очолює директор Гавришко Майя Володимирівна. Основні види діяльності: хімічна чистка одягу, прання білизни та ковдр від населення та підприємств, чистка пух-пір’я, пошив, реставрація подушок, одяг, поліровка штучного хутра, фарбування одягу, дублянок.

       В 2007-2009г.г. було здійснено капітальний ремонт фасаду приміщень, замінено старе обладнання на нове сучасне. Для зручності відвідувачів на підприємстві створений маленький будинок. У приміщенні розташована студія нарощування нігтів, парикмахерська, агентство нерухомості «Капітал», Подольський експертний центр, магазин посуду. Основні клієнти фірм - населення, бюджетні установи, приватні підприємства, підприємці м. Вінниці та Вінницької обл. Для постійних клієнтів є дисконтні скидки. Фірма «Сніжинка» у Вінниці - це колектив досвідчених та професійних працівників високого класу з багаторічним стажем. С 1996г. по 2012г. підприємство працює без скорочень та зупинок у роботі.

       Підприємство є діючим членом ліги асоціацій підприємств хімічної чистки та пралень України. В 2004г. Винницькою міською радою підприємство присвоєна перша категорія. В 2011г. виданий сертифікат «ТОП 100» від Вінницької обласної товарно-адресної бізнес-довідки, підтверджує високий рівень визнання серед потенційних споживачів і є одним із самих запрошених за назвою та видам діяльності підприємства. Єврохімчистка неодноразово приймає участь у регіональних конкурсах «Бізнес-еліта Поділля» у номінаціях «Стабільність», «Наша марка», «Лідер», «Наша марка». У 2011, 2012, 2014 роках хімчистка «Сніжинка» стала лідером року в конкурсі «Імена, яким довіряють».

       Гарантія якості, любов і вірність справі - основне кредо працівників підприємства.

       Технічні та технологічні можливості фірми дозволяють надавати населенню всі види послуг хімічної чистки та прання.

       Наш девіз: «Європейська якість, українські ціни»

       Ми пропонуємо:

- Прання білизни в Вінниці від приватних осіб та організацій

-  Прання постільної білизни у Вінниці, ковдр, гардин, тюлі, килимів, спецодягу, махрових виробів і т.д.

- Хімчистка и аквачистка

Якісна чистка пальто в Вінниці, курток, костюмів, ковдр, весільних суконь, пледів, дублянок і т.д .. Відмінна система по виведенню різного виду плям.

  • Мокра чистка пухово-пер’яних виробів, пошив подушок, ковдр
  • Мокра чистка пухово-пір'яних виробів у Вінниці при великій температурі;
  • Дезінфекція, видалення механічних, сторонніх тіл, кістяного борошна;
  • Рихлення, сушка пуху-пера під високим тиском;
  • Вибір кольору тканини для напірника;
  • Заміна напірника;
  • Пошиття ковдр в Вінниці, подушок, перин будь-яких розмірів і конфігурацій.
#
Адрес
Ієрусалімка, 6, Винница
#
Телефон
#
Веб-сайт
http://snezhinka.superdovidka.ua/