Ветеринарная клиника "VIP Хвіст"
|
Просмотров: 7

О нас

Ефективне лікування домашніх вихованців сьогодні неможливо уявити без якісної діагностики. Якщо вам потрібна ветеринарна лабораторія, Вінниця може запропонувати широкий вибір. Питання в тому, чи всім лабораторіям можна довірити здоров’я або навіть життя свого улюбленця. Лабораторія для тварин в ветклініці VIP Хвіст оснащена найсучаснішим обладнанням, для якого ми закуповуємо європейські реактиви та тест-системи. Вони допомагають ветеринарним лікарям нашої клініки проводити дослідження, аналізи і тести в найкоротші терміни і отримувати достовірні результати.

Власна ветлабораторія для домашніх тварин – це дуже зручно. Тепер біологічний матеріал для досліджень, призначених лікарем, не потрібно нікуди везти. Забір аналізів у тварин, крім сечі, калу і насінної рідини, проводиться прямо під час прийому або з 9 до 11 ранку кожен будній день. Результати зазвичай готові вже через кілька годин, і лікар може без затримки приступити до лікування. В екстрених ситуаціях аналізи можна здати терміново і без черги, а консультацію за результатами аналізів ви можете отримати за телефоном.

Найчастіше дослідження призначаються перед плановими операціями, а також в тих випадках, коли неможливо поставити діагноз без уточнюючих даних. Сьогодні ми проводимо клінічні аналізи крові і сечі, дослідження зіскрібків шкіри і мазків-відбитків на наявність різних паразитів. Для того щоб отримані дані були достовірними, тварину перед ними не слід годувати.

Фахівці нашої ветеринарної лабораторії постійно працюють над розширенням спектра досліджень. Звертаючись до нас, ви можете бути впевнені, що вашому улюбленцю нададуть будь-яку необхідну допомогу і призначать правильне лікування.

#
Адрес
Хмельницкое шоссе, 103а, Винница
#
Веб-сайт
https://viphvist.com.ua/